user experience

Projektowanie zorientowane na użytkownika

Podstawowym celem User Experience jest zwiększenie satysfakcji użytkownika poprzez poprawę funkcjonalności i użyteczności produktu, z którego korzysta. Budując produkty interaktywne zwracamy szczególną uwagę na to, aby interakcja z nimi dostarczała użytkownikom samych pozytywnych doświadczeń. Profesjonalnie zaprojektowany, zrozumiały i przyjemny w użytkowaniu interfejs ma ogromny wpływ na konwersję, a w konsekwencji - sukces biznesowy i zbudowanie lojalnej, zadowolonej grupy klientów.

Projektowanie produktu to projektowanie relacji.

Steve Rogers

Wszyscy projektanci graficzni w HYPE4 są również projektantami User Experience i posiadają bogatą, stale aktualizowaną wiedzę z obydwu dziedzin. Nie stosujemy sztucznego podziału na obydwie specjalizacje, ponieważ uważamy, że projekt wizualny jest integralną częścią budowania skutecznej architektury informacji. Dzięki temu proces projektowania produktu przebiega znacznie sprawniej - podczas rozmów z klientem i tworzenia pierwszych szkiców, nasi projektanci UI/UX są w stanie wyobrazić sobie wizualny efekt końcowy i sprawnie połączyć funkcjonalne z estetycznym.

prototyp interaktywny - sprawdź go!

Hi-fi wireframing i prototypowanie

Użyteczność produktu najlepiej przetestować empirycznie - za pośrednictwem nowoczesnych, profesjonalnych prototypów. Prototypy pozwalają wczuć się w rolę przyszłego użytkownika i umożliwają eliminację słabych punktów produktu na wczesnym etapie projektowania. W odróżnieniu od typowego wyobrażenia o skomplikowanych, niezrozumiałych makietach, prototypy przygotowywane przez HYPE4 są estetyczne i czytelne. Pozwala to na osiągnięcie możliwie najbardziej wiarygodnych wyników badania na użytkownikach.

Graph illustrating design process

Jeśli zdjęcie jest warte 1000 słów, to prototyp jest wart 1000 spotkań.

Tom Kelley

Analiza, audyty, badania

Zajmujemy się profesjonalnym przeprowadzaniem audytów gotowych produktów cyfrowych pod kątem wizualnym i użytecznościowym (stron, aplikacji) oraz tworzeniem nowych, całościowych rozwiązań dla produktu "od podstaw". Prowadzimy również badania użyteczności, wykonujemy testy A/B oraz analizę statystyczną.

Skontaktuj się z naszym biurem: [email protected]