Web & Mobile Development UI & UX Design Fintech & Blockchain Jak pracujemy? Blog

Tworzymy interfejsy dostosowane do
Twojego produktu, oraz przyjazne
dla Twoich użytkowników

Zaprojektowaliśmy ponad 250 interfejsów produktów na wszystkie
platformy. Z takim doświadczeniem nic nie jest dla nas niemożliwe!

Twoi klienci zasługują na produkt najwyższej jakości.

Projektujemy z myślą o użytkownikach

User experience to ogół wrażeń i działań związanych z Twoim produktem, wpływający bezpośrednio na satysfakcję Twoich klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby projektowane przez nas produkty cyfrowe były możliwie najbardziej przyjazne, użyteczne oraz dostosowane do charakteru Twojego biznesu i Twoich użytkowników.

Świetny UX to zwiększona sprzedaż

Nowoczensny, zrozumiały i przyjazny interfejs gwarantuje lojalną grupę zadowolonych klientów oraz zwiększa konwersję - bezpośrednio wpływając na sprzedaż oraz sukces biznesowy Twojego produktu.

Twój produkt cyfrowy jest wizytówką Twojego biznesu.

Każdy produkt jest inny

Strona wizualna produktu powinna być dostosowana do charakterystyki Twojego biznesu i potrzeb Twojej docelowej grupy klientów. Skomplikowane informacje i procesy powinny być przedstawione w możliwie czytelny, przyjazny i atrakcyjny dla użytkownika sposób.

Wizualna droga do sukcesu

Nie od dziś wiadomo, że klienci kupują oczami. Ta zasada obowiązuje również w cyfrowym świecie. Nowoczesny i atrakcyjny design sprawia, że produkt wyróżnia się pośród konkurencji, dzięki czemu lepiej się sprzedaje. Profesjonalny, zrozumiały wygląd wpływa pozytywnie na zaufanie i poczucie bezpieczeństwa wśród Twoich klientów.

Współpraca z nami to również...

Najbardziej aktualne technologie

Pracujemy na najbardziej aktualnym, uznanym przez rynek, profesjonalnym oprogramowaniu, unikając archaicznych rozwiązań. Nasi designerzy używają Sketcha + InVision jako podstawowych narzędzi pracy. Dzięki temu tworzymy produkty najwyższej jakości.

Nowoczesny design

Design rozwija się bardzo szybko - ciężko nadążyć za tym, co jest obecnie modne, a co nie. Na szczęście, nie musisz się o to martwić - nasi designerzy są na bieżąco z najnowszymi trendami, dzięki czemu tworzone przez nich projekty wyglądają możliwie nowocześnie i atrakcyjnie.

Projektowanie interakcji

O wiele łatwiej zrozumieć działanie interfejsu, widząc, jak będzie zachowywał się w rzeczywistości. Ożywiamy nasze projekty graficzne, tworząc dynamiczne animacje i przejścia. Dzięki temu interakcja z interfejsem jest możliwa jeszcze przed etapem developmentu.

Interaktywne prototypy

Tworzone przez nas makiety i projekty graficzne od samego początku są zsynchronizowane z interaktywnym prototypem.Dzięki temu nasi klienci mogą obserwować i sprawdzać działanie swojego produktu na każdym etapie jego powstawania.

Wszyscy jesteśmy UX-designerami

Wszyscy naszy projektanci zajmują się zarówno UX jak i projektowaniem graficznym. Nie tworzymy nienaturalnego podziału, gdyż wierzymy, że sfera wizualna jest integralną częścią UX. Pozwala nam to również uniknąć problemów komunikacyjnych wynikających z rozdzielnych kompetencji. Upraszcza to proces projektowy i przynosi o wiele lepsze rezultaty.

Makiety Hi-fi

Testowanie użyteczności wykonujemy m.in. przy użyciu profesjonalnych prototypów funkcjonalnych. Pomagają one przetestować produkt z punktu widzenia użytkownika i szybko zidentyfikować potencjalne problemy i słabe punkty. Nie wierzymy w testowanie na makietach złożonych z szarych prostokątów. Nasze prototypy są wizualnie przyjazne. Dzięki temu użytkownik czuje się jakby obcował z prawdziwym produktem a nie makietą.

Badania i analiza

Badamy i poprawiamy UX na każdym kroku podczas tworzenia nowego projektu. Sprawdzamy zachowanie użytkowników przy użyciu Eye tracking, awareness tracking oraz nagrań. Pozwala to szybko wyłapać miejsca, gdzie użytkownicy się gubią i od razu je poprawić.

Audyty UX

Tworzymy audyty dla istniejących cyfrowych produktów (aplikacji, stron www i portali) szukając problemów oraz sposobów na ich łatwe naprawienie. Efektem końcowym jest raport wraz ze zrzutami ekranu z projektu, pokazujący problemy z flow aplikacji, czytelnością, rozplanowaniem elementów na ekranie i accessibility (WCAG).

Stwórz produkt z Hype4

Jak pracujemy?
Porozmawiajmy