Web & Mobile Development UI & UX Design Fintech & Blockchain Jak pracujemy? Blog

Zastanawiasz się jak będzie wyglądać
nasza współpraca?

Nasz proces jest sprawdzony, prosty i w 100% przyjazny dla klienta.

Zobacz więcej

Nasz proces to

Indywidualne podejście

Najpierw porozmawiajmy o Twoich celach związanych z produktem który chcesz zbudować. Potem wspólnie zmienimy te cele w rzeczywistość. Wierzymy, że każdy projekt powinien być indywidualnie dopasowany, jeśli ma spełnić swoje założenia biznesowe. Tworzymy dokument oparty o "Time&Material" który definiuje funkcjonalności i czas potrzebny na ich wykonanie.

Elastyczność

Nie ma znaczenia, czy startujesz z nowym projektem, czy potrzebujesz usprawnić już istniejący. Jesteśmy elastyczni. Możemy zarówno zacząć cały proces projektowy od zera, jak i dostosować oraz usprawnić już istniejący interfejs. Mamy doświadczenie z obiema drogami i wiemy jak podejść do projektów już istniejących, by wydobyć z nich najwięcej potencjału.

Warto wiedzieć

Efektywny harmonogram

Pracujemy w sprintach, które wspólnie z klientem planujemy. Dzięki temu produkt jest dostarczony efektywnie oraz na czas. Nie zapominamy również o fazie QA na końcu.

Stale w kontakcie

Będziesz w ciągłym kontakcie z dedykowaną osobą, która poprowadzi projekt i rozplanuje harmonogramy produkcyjne.

Międzynadorowe doświadczenie

Mamy doświadczenie w pracy z klientami z całego świata - także z tymi z różnych stref czasowych (Stany Zjednoczone, Kanada, Australia, Izrael, Nowa Zelandia).

Pomiar czasu

Mierzymy czas jaki poświęcamy na każde zadanie. Dzięki temu nasze podsumowania są dokładne i ułatwiają dalsze planowanie produkcji.

Korzystamy z metodyki agile, używając najnowocześniejszego oprogramowania, funkcjonalności i technologii.