Web & Mobile Development UI & UX Design Fintech & Blockchain Jak pracujemy? Blog

Projektowanie interfejsów

Zaprojektowaliśmy ponad 250 multiplatformowych interfejsów zarówno dla startupów, jak i dużych portali. Z takim doświadczeniem nic nie jest niemożliwe!

Dowiedz się więcej

Projekt graficzny to wizytówka Twojego produktu.

Każdy produkt jest inny

Podstawowym celem dobrego projektu, jest pokazanie skomplikowanych informacji i funkcji w prosty i atrakcyjny sposób. Każdy produkt jest inny, więc potrzebuje indywidualnego podejścia. Dostosowanego dokładnie do tego konkretnego produktu, grupy docelowej i rynku zamiast szablonowych rozwiązań, które są stworzone dla wszystkich, czyli dla nikogo konkretnego.

Twoi klienci kupują oczami

Profesjonalna sfera wizualna bardzo mocno wpływa na sukces rynkowy. Nowoczesny, czytelny i po prostu atrakcyjny projekt graficzny sprawia, że produkt się wyróżnia i lepiej sprzedaje. Taki interfejs buduje zaufanie oraz poczucie bezpieczeństwa u użytkownika, dzięki czemu cały produkt jest odbierany pozytywnie.

Warto wiedzieć

Najbardziej aktualne technologie

Staramy się iść z technologicznym duchem czasu i zostawiać przeszłość za sobą. Projektujemy w Sketchu oraz inVision, ale korzystamy również z Framera, Hype3 czy Principle. Pozwala nam to na tworzenie najwyższej jakości produktów. Są spójne, mają strukturę opartą o atomic design systems a także są łatwe w rozwoju i dalszej adaptacji.

Prototypy interaktywne

Projekty synchronizujemy w klikalne, interaktywny prototypy, które są dostępne przez cały czas budowania finalnego produktu. Ułatwia to komunikacje (poprzez kontekstowe komentarze) a także usprawnia proces kodowania. Cały proces jest także bardziej zrozumiały, transparentny i przyjazny dla klienta.

Projektowanie interakcji

Łatwiej jest zrozumieć jak coś działa, gdy widzimy to działanie. Ożywiamy nasze projekty tworząc dynamiczne animacje i przejścia. Pozwala to nadać kontekst i płynnie połączyć ze sobą poszczególne sekcje aplikacji. Wszystko to dzieje się zanim rozpocznie się proces kodowania.

Nowoczesny design

Nowoczesne projektowanie zmienia się bardzo szybko - łatwo jest zgubić się w tym, co jest obecnie modne, a jakich elementów lepiej nie stosować. Na szczęście nie musisz się o to martwić - my śledzimy wszystkie najnowsze trendy oraz wyniki badań i zadbamy o to, by Twój produkt był aktualny.