Web & Mobile Development UI & UX Design Fintech & Blockchain Jak pracujemy? Blog

Zastanawiasz się jak będzie wyglądać
nasza współpraca?

Nasz proces jest sprawdzony, prosty i w 100% przyjazny dla klienta

Nasz proces to...

Indywidualne podejście

Na samym początku współpracy porozmawiamy o Twoim produkcie, charakterystyce Twojego biznesu oraz o Twoich klientach. Określimy cele, które będziemy wspólnie realizować. Wierzymy, że każdy projekt zasługuje na indywidualne podejście oraz powinien być dopasowany do produktu, jeśli ma spełnić swoje założenia biznesowe. Tworzymy dokument oparty o Time & Material, który definiuje funkcjonalności oraz czas potrzebny na ich wykonanie.

Elastyczność

Nie ma znaczenia, czy startujesz z całkowicie nowym produktem, czy potrzebujesz usprawnić już istniejący. Jesteśmy elastyczni. Możemy zacząć cały proces projektowy od zera, lub przyjrzeć się Twojemu obecnemu produktowi i zastanowić się, jak go ulepszyć i wydobyć z niego ukryty potencjał.

Współpraca z nami to również...

Efektywny harmonogram

Pracujemy w sprintach, które planujemy wspólnie z klientem. Dzięki temu produkt jest realizowany możliwie efektywnie oraz dostarczany na czas. Końcowa faza współpracy przeznaczana jest na proces Quality Assurance.

Stale w kontakcie

Będziesz w ciągłym kontakcie z dedykowaną osobą, która poprowadzi projekt i rozplanuje harmonogramy produkcyjne.

Międzynadorowe doświadczenie

Mamy doświadczenie w pracy z klientami z całego świata - także z tymi z innych stref czasowych (Stany Zjednoczone, Kanada, Australia, Izrael, Nowa Zelandia).

Pomiar czasu

Mierzymy czas jaki poświęcamy na każde zadanie. Dzięki temu nasze podsumowania są dokładne i ułatwiają dalsze planowanie produkcji.

Korzystamy z metodyki agile, używając najnowocześniejszego oprogramowania, funkcjonalności i technologii.

Stwórz produkt z Hype4

Porozmawiajmy