Web & Mobile Development UI & UX Design Fintech & Blockchain Jak pracujemy? Blog

Napędzamy innowacje
w finansach i bankowości

Pomagamy bankom, firmom consultingowym i innym instytucjom finansowym budować nowoczesne produkty cyfrowe.

Fintech na najwyższym poziomie

Najlepsze technologie

Aplikacja finansowa powinna wyróżniać się najwyższą jakością wykonania - zarówno od strony technologicznej, jak i wizualnej. Aby to osiągnąć, eliminujemy archaiczne rozwązania, zastępując je innowacyjnymi i przyjaznymi dla użytkownika. Pomagamy wdrażać skomplikowane technologie, takie jak chat-boty, rzeczywistość rozszerzoną, czy machine learning.

Użyteczność to podstawa

Czytelność, właściwa architektura treści, czy przemyślany dobór kolorów i czcionek, w połączeniu z przyjaznym UI to podstawa nowoczesnego fintechu. Skomplikowane dane, wykresy i działania powinny być przedstawione w możliwie zrozumiały, przejrzysty sposób. Formularze rejestracyjne i procesy transakcyjne powinny być proste i zoptymalizowane. Taki produkt z łatwością zyskuje grupę lojalnych, zadowolonych klientów oraz budzi zaufanie i poczucie bezpieczeństwa, tak ważne w sektorze finansowym.

Iphone with black screen

Zaufanie i bezpieczeństwo

Jednym z najważniejszych celów każdej aplikacji finansowej jest zbudowanie zaufania i poczucia bezpieczeństwa wśród swoich użytkowników. Można to osiągnąć poprzez właściwie zaprojektowaną ścieżkę użytkownika, oraz czytelne i zrozumiałe przedstawianie danych. Pracowaliśmy przy projektach związanych z bezpieczeństwem (PIN, password, token) i autoryzacją biometryczną (odcisk palca, głos, twarz). Optymalizujemy projekty formularzy, by zminimalizować ilość odrzuceń i zwiększyć konwersję.

Precyzja = jakość

Stosujemy bardzo dokładne i precyzyjne procesy kontroli jakości. Mierzymy odstępy, relacje między elementami, a nawet czas interakcji (w milisekundach) tak, by końcowy produkt był możliwie najbliżej perfekcji. Pixel-perfect design implementation to metodologia, która jest podstawą naszego procesu QA przy budowie front-endu każdej aplikacji. Potrafimy dostosować QA zarówno do projektów startup’owych jak i dla dużych korporacji.

Pracowaliśmy przy projektach fintechowych dla:

Mbank Logo
Payback Logo
Orange Logo
Nordea Logo
Sage Logo
Skycash Logo
Analizy Logo
Kupfundusz Logo

...BPS Group, SGB Bank, Masspay i inni.

Blockchain i sieci rozproszone

Blockchainem zainteresowaliśmy się na początku 2017 roku - już wtedy wiedzieliśmy, że sieci rozproszone odegrają ogromną rolę w rozwoju fintechu, logistyki, metodyki i wielu innych dziedzin życia. Budowanie produktów z wykorzystaniem tych technologii przyczynianie się do ich rozwoju, pozwala nam być na froncie tej rewolucji. Generujemy również smart kontrakty oraz tokeny na platformie ERC20, eksplorujemy technologię HyperLedger.

Stwórz produkt z Hype4

Jak pracujemy?
Porozmawiajmy