Web & Mobile Development UI & UX Design Fintech & Blockchain Jak pracujemy? Blog

Wydarzenia

Organizujemy własne eventy i szkolenia oraz bierzemy udział w różnych branżowych wydarzeniach.

Zobacz więcej
Framer Interaction design workshop

Warsztaty z projektowania interakcji - Framer

28 Czerwca 2018 w Gdyńskim PPNT poprowadziliśmy kolejne warsztaty, tym razem z projektowania interakcji we Framerze. Wraz z liczną grupą przyszłych projektantów stworzyliśmy zarówno interaktywne, jak i klasyczne animacje na ekranie aplikacji mobilnej.

Sketch app design workshop

Warsztaty z projektowania w Sketchu

17 Kwietnia 2018 w Gdyńskim Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym poprowadziliśmy warsztaty z podstaw projektowania w Sketchu. Po omówieniu interfejsu i konkurencyjnych aplikacji stworzyliśmy wspólnie ekran aplikacji mobilnej (iPhone 8).

Tipi UX Trójmiasto

Tipi UX Trójmiasto

22 Stycznia 2018 roku, w Pomorskim Parku Naukowo Technicznym w Gdyni, Michał Malewicz opowiadał o Minimum Viable Precision, czyli kontroli jakości na każdym etapie budowania produktu cyfrowego. Prezentacja zawierała przykłady niedoróbek wizualnych u znanych, często nagradzanych produktów oraz informacje o tym w jaki sposób rozwiązywać najczęstsze problemy.

Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Europejski Kongres MŚP

20 Października 2017 w Katowicach, podczas Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Michał Malewicz opowiadał o tym, czy każdy biznes potrzebuje aplikacji mobilnej, a także o podstawowych problemach na jakie można natrafić w trakcie tworzenia produktów cyfrowych.Panel trwał dwie godziny i był transmitowany na żywo na Facebooku.

Open Reaktor Warsaw

Open Reaktor

24 Maja 2017 roku Michał i Diana wystąpili na Open Reaktorze. Tematem przewodnim było 'Don't MVP your MVP' czyli im wyższa jakość MVP, tym łatwiej sprawdzić jego sens. MVP także MUSI być bardzo dopracowany, a ograniczać należy jedynie funkcjonalności.

App Roast #2 Fintech

AppRoast 2 #fintech

W kwietniu 2017 App Roast powrócił do Towarzyskiej. Tym razem skupiliśmy się na aplikacjach finansowych oraz bankowych. Niestety nie udało nam się znaleźć na tym rynku ani jednej aplikacji bez licznych niedoróbek i niedopracowań.

App Roast

AppRoast

Pierwszy App Roast w Warszawie odbył się w lutym 2017 roku w Klubokawiarni Towarzyska. Wydarzenie w sposób prześmiewczy obnażało błędy i niedopracowania znanych aplikacji mobilnych. Poza dużą dawką memów, pokazana została też metodologia służąca do sprawdzania własnych produktów pod kątem Visual UX.

NXT WAW

NXTWAW

29 Czerwca 2016 - Google Campus Warsaw. Podczas NXTWAW opowiadaliśmy o ekosystemie aplikacji dla kobiet, stworzonym przez HYPE4. Nasza prezentacja cieszyła się bardzo ciepłym przyjęciem i doprowadziła do interesującej dyskusji podczas sesji Q&A

Open Reaktor Pitch contest

Open Reaktor

24 Maja 2017 roku Michał i Diana wystąpili na Open Reaktorze. Tematem przewodnim było 'Don't MVP your MVP' czyli im wyższa jakość MVP, tym łatwiej sprawdzić jego sens. MVP także MUSI być bardzo dopracowany, a ograniczać należy jedynie funkcjonalności.

App Academy

AppAcademy 2013

Na początku 2013 roku Michał poprowadził dwa warsztaty pod hasłem 'podstawy projektowania dla programistów' podczas cyklu App Academy w Warszawie. Omawiane były zestawy podstawowych reguł tego, jak przy użyciu dobrych praktyk zakodować element interfejsu, gdy nie ma przy nas projektanta.