Design User experience Development Fintech Jak pracujemy? Blog Zatrudnij nas

Budujemy produkty cyfrowe.

Nasz proces jest sprawdzony, prosty i w 100% przyjazny dla klienta.

Zobacz więcej

Technologie z których korzystamy

Javascript / React / React Native

Aplikacje webowe oraz mobilne (multiplatformowe) oraz aplikacje na Androida budujemy przy wykorzystaniu frameworków JavaScriptowych, głównie React Native.

Swift

Natywne aplikacje na platformę iOS kodujemy w technologii Swift, co zapewnia pełne wsparcie dla bardziej skomplikowanych funkcjonalności typu AR, VR i innych.

HTML5 / CSS3 / jQuery

Front-end webowy tworzymy przy użyciu HTML5, CSS3 (z LESS css), jQuery oraz Javascriptu, bazując na zasadzie odwzorowywania projektu graficznego pixel perfect

Laravel / Firebase / AWS

Backendy budujemy przy wykorzystaniu Laravela (PHP) lub Firebase - bogatej w funkcjonalności usługi od Google dla startupów. Laravel przydaje się przy większych i bardziej skomplikowanych projektach.

Warto wiedzieć

Najwyższa jakość

Nasi programiści mają wiedzę z zakresu typografii, teorii koloru oraz wpojone przez część projektową firmy wyczucie estetyki. Pozwala nam to odwzorowywać projekt niemalże perfekcyjnie.

AR, VR, Internet Of Things

Budujemy rozwiązania wirtualnej jak i rozszerzonej rzeczywistości, a także aplikacje łączące się z rozmaitymi urządzeniami z dziedziny IoT.

Międzynarodowe doświadczenie

Mamy doświadczenie w pracy z klientami z całego świata - także z tymi z różnych stref czasowych (Stany Zjednoczone, Kanada, Australia, Izrael, Nowa Zelandia).

Time tracking

Mierzymy czas jaki poświęcamy na każde zadanie. Dzięki temu nasze podsumowania są dokładne i ułatwiają sprawne planowanie kolejnych etapów.