development

Budujemy profesjonalne rozwiązania

Strony internetowe

Tworzymy webowe aplikacje front-end na najwyższym, światowym poziomie. Nasi web developerzy oprócz solidnych umiejętności w zakresie HTML5, CSS3, JavaScript czy jQuery, posiadają podstawową wiedzę odnośnie estetyki, typografii i teorii koloru, a zakodowane projekty są ożywione poprzez animacje i dynamiczne przejścia. Kodowanie "pixel-perfect" pozwala na zbudowanie strony tożsamej z projektem graficznym, tak dokładnie jak jest to technicznie możliwe. Najczęściej zgodność ta wynosi 98%, a pozostałe 2% to różnice w wyświetlaniu czcionek przez przeglądarki internetowe. Mamy też bogate doświadczenie w tworzeniu interaktywnych wykresów w oparciu o bibliotekę D3.

Aplikacje mobilne

Budujemy też najwyższej jakości, kompletne rozwiązania mobilne na platformy iOS oraz Android. Kodujemy natywnie, i tak jak w przypadku stron internetowych stworzone przez nas aplikacje są "pixel-perfect". Każdy gotowy produkt finalizowany jest przeprowadzeniem kontroli jakości (Quality Assurance). Tworzyliśmy zarówno aplikacje rozrywkowe, jak i produkty dla dzieci, gry mobilne, aplikacje dla startupów i branży medycznej. Kilka przykładów aplikacji dostępne tutaj

Babynote application screen on telephone
Aplikacja Babynote - Inteligentny Asystent Ciążowy.

Internet rzeczy, smartwatche, rzeczywistość rozszerzona

Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi technologicznymi nowościami. Wykonujemy rozbudowane produkty w rzeczywistości rozszerzonej (Augmented Reality) na platformę iOS, oraz aplikacje IoT. Byliśmy jednymi z pierwszych użytkowników Apple Watch - staliśmy się ich posiadaczami zaledwie kilka dni po światowej premierze. Dzięki temu mieliśmy czas by dokładnie poznać specyfikę tej platformy. Dziś, jako jedna z nielicznych agencji, mamy w swojej ofercie tworzenie rozwiązań cyfrowych na Smart Watche czy Apple TV - zarówno aplikacje stand-alone, jak i uzupełnienia aplikacji na smartphone'y.

Fintech application screen on tablet

“Kontrola jakości.”

— Gotowy produkt musi być zgodny z projektem.

Wykorzystywane technologie

Aplikacje mobilne budujemy natywnie w Swift (dla iOS) oraz Java (dla Android).
Strony internetowe tworzymy w oparciu o HTML5, CSS3 (z LESS CSS) oraz JavaScript i jQuery. Pracowaliśmy także przy projektach opartych o Angular JS, React, Vue.js.
Tworzyliśmy front-end pod dostarczone rozwiązania backendowe zarówno w .NET jak i PHP. Projekty sprawdzamy pod Mac OS oraz Windows na wszystkich wiodących przeglądarkach internetowych. Posiadamy całą gamę urządzeń testowych na iOS oraz Android, z różnymi wielkościami ekranów oraz proporcjami.

Skontaktuj się z naszym biurem: [email protected]