Zobacz różnicę w kodowaniu front-endu gdy koduje go
HYPE4
Inna firma
Web & Mobile Development UI & UX Design Fintech & Blockchain Jak pracujemy? Blog

Wysokiej jakości, skalowalne
rozwiązania webowe i mobilne.

Planujemy, tworzymy, testujemy
i dostarczamy software, który zwiększy Twoją obecność w przestrzeni cyfrowej

Technologie z których korzystamy

Javascript / React / React Native

Aplikacje webowe oraz mobilne (multiplatformowe) oraz aplikacje na Androida budujemy przy wykorzystaniu frameworków JavaScriptowych, głównie React Native.

Swift

Natywne aplikacje na platformę iOS kodujemy w technologii Swift, co zapewnia pełne wsparcie dla bardziej skomplikowanych funkcjonalności typu AR, VR i innych.

HTML5 / CSS3 / jQuery

Front-end webowy tworzymy przy użyciu HTML5, CSS3 (z LESS css), jQuery oraz Javascriptu, bazując na zasadzie odwzorowywania projektu graficznego pixel perfect

D3 Data-Driven Documents

Budujemy dostosowane do twoich potrzeb wizualizacje danych. Używając Biblioteki D3 oraz naszych własnych komponentów. Prezentujemy dane w nowy i ekscytujący sposób. Zapomnij o nudnych wykresach i diagramach!

Ostatnio zbudowaliśmy

KupFundusz.pl

html5 / css3 / javascript

Zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy KupFundusz.pl - innowacyjną platformę umożliwiającą zakup funduszy inwestycyjnych z wielu towarzystw.

Byliśmy odpowiedzialni za całą aplikację front-end, wraz z wykresami, kalkulatorami, zapytaniami ajaxowymi etc. Projekt został zbudowany w HTML5, CSS3, JavaScript oraz zmodyfikowanej biblitece D3 (wykresy).

Interfejs został zakodowany pixel-perfect Zawiera wiele kompletnie szytych na miarę rozwiązań - w tym własną siatkę.

Zobacz na żywo

Warto wiedzieć

Najwyższa jakość

Nasi programiści mają wiedzę z zakresu typografii, teorii koloru oraz wpojone przez część projektową firmy wyczucie estetyki. Pozwala nam to odwzorowywać projekt niemalże perfekcyjnie.

AR, VR, Internet Of Things

Budujemy rozwiązania wirtualnej jak i rozszerzonej rzeczywistości, a także aplikacje łączące się z rozmaitymi urządzeniami z dziedziny IoT.

Międzynarodowe doświadczenie

Mamy doświadczenie w pracy z klientami z całego świata - także z tymi z różnych stref czasowych (Stany Zjednoczone, Kanada, Australia, Izrael, Nowa Zelandia).

Time tracking

Mierzymy czas jaki poświęcamy na każde zadanie. Dzięki temu nasze podsumowania są dokładne i ułatwiają sprawne planowanie kolejnych etapów.

Stwórz produkt z Hype4

Jak pracujemy?
Porozmawiajmy