interface design

Tailored design

Kwintesencją dobrego designu jest ukazanie skomplikowanych informacji i funkcjonalności w prosty, przejrzysty i atrakcyjny dla użytkownika sposób. Dobry design jest spersonalizowany - dopasowuje się do charakterystyki produktu, oraz do potrzeb i oczekiwań grupy docelowej, do której jest kierowany.

Profesjonalny wygląd produktu cyfrowego w znaczący sposób wpływa na jego sukces marketingowy. Nowoczesny, czytelny i atrakcyjny projekt graficzny sprawia, że produkt wyróżnia się na tle konkurencji i skutecznie pełni funkcję sprzedażową. Starannie wykonany, elegancki interfejs buduje zaufanie i poczucie bezpieczeństwa oraz pozytywnie wpływa na zadowolenie użytkownika.

Nowoczesne rozwiązania

Projektanci HYPE4 korzystają z profesjonalnego i nowoczesnego oprogramowania
(Sketch + InVision). Umożliwia to tworzenie produktów najwyższej jakości - uporządkowanych, spójnych i zrozumiałych. Projekt graficzny jest zsynchronizowany z interaktywnym prototypem, dostępnym na każdym etapie powstawania produktu. Ułatwia to komunikację oraz usprawnia późniejsze wdrożenie, a cały proces projektowania staje się dla klienta ciekawy i angażujący.

Iphone with black screen

Projekty interakcji

Łatwiej wyobrazić sobie działanie produktu, mając przed sobą ruchomy prototyp. Ożywiamy projekty graficzne, projektując dynamiczne animacje i interakcje. Pozwalają one zaplanować wzajemne oddziaływanie elementów interfejsu jeszcze przed zakodowaniem.

Skontaktuj się z naszym biurem: [email protected]