Web & Mobile Development UI & UX Design Fintech & Blockchain Jak pracujemy? Blog

React i React Native

Budujemy skalowalne, nowoczesne rozwiązania webowe i mobilne

Naszą główną technologią jest React, gdyż pozwala on nam na budowanie wysokiej jakości produktów cyfrowych w najnowocześniejszej technologii na rynku.

+

zbudowanych komponentów

narzędzi projektowych

projektów React w tym roku

Dlaczego React?

React jest zorientowany na design systemy i ma nowoczesną podstawę technologiczną, która jest cały czas aktywnie rozwijana. Obecnie jest też numerem jeden na świecie wśród frameworków zarówno dla Web jak i dla mobile. Dodatkowo świetnie łączy się z narzędziami projektowymi, z których korzystamy.

Nasz ostatni projekt React

Użyliśmy Reacta by zbudować Estibits - nasz oparty o machine learning portal o analizie kryptowalut. Pozwoliło to na bogaty i funkcjonalny interfejs i zestaw komponentów ułatwiający rozbudowę Estibits o nowe funkcjonalności.

zobacz więcej projektów

Programiści React

Nasze studio developerskie wybrało React i React Native jako główną technologię, z której korzystamy. Budujemy komponenty i kompletne design systemy dla produktów cyfrowych każdej wielkości. React pozwala nam być najbliżej jak to możliwe projektu, co znacząco wpływa na wyższą jakość produktu, elastyczność zmian i świetne interakcje.

Używamy mocy React by budować wspaniałe rzeczy.

Nasze narzędzia projektowe są również oparte o reacta. Dzięki temu tworzymy w pełni modyfikowalne i gotowe do użycia design systemy, które umożliwiają dalszy płynny rozwój produktu. React pozwala nam również szybko i skutecznie tworzyć rozwiązania multiplatformowe, wyglądające dobrze na każdym rodzaju urządzenia.

Zbudujmy razem świetny projekt Reactowy!

Porozmawiajmy